Hakkımızda

Misyonumuz

Demir Alma Zamanı

Dünyanın en güzel denizleri, egzotik adaları, tropik sahilleri. Romanlara, filmlere konu olmuş gizemli liman kentleri. Şimdi hepsi "CTC" güvencesiyle size çok daha yakın.

Muhteşem bir tatilden beklediğiniz her şeyi sizlere, 12 ay boyunca sunmaktayız. Olağanüstü gemilerde, dünyanın dört bir yanını keşfedebilir, rüyalarınızdaki gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Cruise seyahati her geçen sene popularitesini arttırmaktadır. Cruise seyahati sizi baskıdan ve sıradan yaşamınızdan uzaklaştırır, size gerçek dünyadan kaçma şansı ve masalınızı yaratma şansı sunar. Gemilerde 5 yıldızlı bir otelde aradığınız her türlü lüksün fazlasını bulabilirsiniz. Yüzme havuzu, çok çeşitli restoranlar, casino, sinema ve tiyatro salonları, spor salonları, sauna, masaj, özel güzellik kürleri, mağazalar, disco & bar… Birçok yeri tek bir tatil sırasında birkaç gün içinde keşfedebilirsiniz, valizlerinizi sürekli açıp kapatmak zorunda değilsiniz.

Ayrıca dünyada artık gemi seyahatinin tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri de gemilerde suç oranının % 0 olmasıdır. Trafikten uzak, hava kirliliğinden ve gürültüden uzak bir masalı yaşayabilirsiniz.


2004 yılından bu yana Türkiye’nin bu alanda en profesyonel ekiplerinden biri olarak "Gemi Seyahati" alanında hizmet vermekteyiz. Dünya’nın başta gelen cruise ve nehir gemisi firmalarının ana temsilciliği ve satış temsilciğini yapmaktayız.

Deniz her zaman maceranın, heyecanın, romantizmin kaynağı olmuştur. Bu güzellikten kaliteden ödün vermeden yararlanmak, günümüzün yorucu koşullarında size sunulabilecek eşsiz fırsatlardan biridir. Gemi turlarımızdan düşlediğiniz bir rota seçtiğinizde, kimi zaman sonsuz denizler üzerinde sınırsız mutluluğu yaşayacak, kimi zaman da yeni limanlarda uyanacak ve eşsiz güzellikleri keşfedeceksiniz.

12 ay boyunca sizlere sunulan eşsiz tatil programlarını ve sayısız rotayı danışmanlığımız ve hizmet kalitemiz ile sizlerin beğenisine sunarken, bir taraftan uçak bileti, vize işlemleri, rehberlik & transfer hizmetleri ve otel rezervasyonlarını da içeren organizasyonumuzla size kolaylıklar ve avantajlar sağlamaktayız.

Kişilere ve gruplara özel hazırladığımız programlar haricinde gerçekleştirmek isteyeceğiniz iş toplantılarınızı, kongre, eğitim seminerlerinizi, kurumsal organizasyonlarınızı unutulmaz kılarak çok özel imkan ve fiyat avantajlarıyla gemilerimizde de organize ediyoruz.

Bir işin başarısı için sadece o işe konsantre olmak gerektiği inancıyla "GEMİ SEYAHATLERİ UZMANLIĞIMIZLA" sizlere uluslararası servis vermekteyiz.