MS Dinyeper Princess Gemisi İle Dinyeper Nehri - 4.6.2019

Takvim turlarla birlikte güncellenir ve şu anda gösterilen uygun pozisyonlar tarihi yaklaşan turlarda gün içerisinde değişebilir.

Bazı gemi turları, bayramlar ve yılbaşı tatilleri gibi kendi takvimlerinde belirli günlerde özel fiyatlandırılabilir. Listelenen tarihdeki turların detayları için açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Bize bir rezervasyon talebi göndermeden önce güncel durumu ve fiyatları öğrenmek için bağlantı kurmanızı öneririz.

TÜRKÇE REHBERLİ
UÇAKLI PAKET
VİZESİZ
YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
Gemi ismi: MS Dinyeper Princess
Destinasyon: Dinyeper Nehri
Kalkış limanı: Kiev, Ukrayna
Tur süresi: 8 Gün
Rota: İstanbul-Kiev(1), Zaporoje, Kherson, Vilkovo, Odessa(1)-İstanbul
Fiyat: 999 EURO
Başlangıç: 4.6.2019
Bitiş: 11.6.2019
Gemi şirketi: Imperial River Cruises
Kategori: 3 yıldız
Bandıra:
Kapasite: 240 kişi
Tonaj:
Yapım yılı: 2008
Personel sayısı: 98
Para birimi:

Gemi Rotası

Gün Rota Varış Hareket
04 Haziran 2019 İstanbul - Kiev, Ukrayna

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 07:00’de Türk Hava Yolları’nın TK457 sayılı seferi ile Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08:50’de Kiev’e varışta panoramik şehir turunda; Dinyeper ve Dinyester nehirleri kıyısında kurulmuş olan Ukrayna’nın başkenti Kiev’de;Altın kubbeli Ayasofya kilisesi, Aziz Andrew kilisesi, Podol eski binaları, 1941 yılında Nazi soykırımında ölen 10.000 kişinin anısına yaptırılmış olan Yar bebek anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer ve yerleşme. Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gece ekstra folklor showlu tekne turu(50 €).
08.50 Geceleme
05 Haziran 2019 Kiev, Ukrayna

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız ekstra Aya Sofya Katedrali (40€) ve Açıkhava Müzesi (35€) ziyaretine katılabilirler. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra arzu eden yolcular ekstra Pecherskaya Manastırı turuna (45 €) katılabilirler. Saat 18:00’de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.
- 18.00
06 Haziran 2019 Nehirde seyir

Gemide sabah kahvaltıdan sonra bugün tam gün nehir üzerinde Dinyeper nehri boyunca tabiat güzelliklerini seyrederek yol alacaksınız ve size Ukrayna kültürü ve lisanı hakkında hakkında bilgiler verilecek ve size Ukrayna mutfağından menüler sunulacaktır. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide
- -
07 Haziran 2019 Zaporeje, Ukrayna

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00'da Zaporoje’ye varışta şehir turu ve Cossack müzesi ziyareti. Öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcular ekstra Cossack At gösterisine(40 €) katılabilirler. Saat 17:00'de geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme gemide.
09.00 17.00
08 Haziran 2019 Kherson, Ukrayna

Sabah saat 08:00'de Kherson’a varış. Gemide alınan kahvaltı sonrası Dinyeper deltasında bir tekne turu sizi bekliyor. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’ de hareket. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
08.00 14.00
09 Haziran 2019 Vilkovo, Ukrayna

Gemide sabah kahvaltısı . Saat 09:00'da Vilkovo’ya varışta yürüyerek şehir turu. Arzu eden yolcularımız için ekstra Dinyeper Deltası’nda tekne turu (45 €). Gemide öğle yemeği. Saat 16:00’da geminin hareketi. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
09.00 16.00
10 Haziran 2019 Odessa, Ukrayna

Saat 09:00da Odessa’ya varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra panoramik şehir turu için hareket. Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiş olan Potemkin merdivenleri, Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazası, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek Güzel sanatlar müzesi turu(35 €). Tur sonrasında gemiye dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gecenizi bir bale veya ekstra opera gösterisi ile renklendirebilirsiniz.(70-80€ arası değişebilir)
09.00 Geceleme
11 Haziran 2019 Odessa, Ukrayna - İstanbul

Gemide sabah kahvaltıdan sonra kabinlerin boşaltılması. Arzu eden yolcularımız için ekstra olarak düzenlenecek Akkerman Kalesi ve Shabo Şarap ve Konyak Fabrikası turu(60 €).13. ve 15. Yüzyıllar arasında inşa edilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kalelerin toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şarap ve şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, ve bu fabrikanın ürünlerinden tadabileceksiniz. Akşam üzeri havaalanına transfer. Saat 21:35’te TK1046 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23:10’da İstanbul’a varış.
-

Kabin tiplerine göre kişi başı fiyatlar

ALT GÜVERTE (3 YATAKLI) : 999 EURO
ALT GÜVERTE (2 YATAKLI) : 1.099 EURO
ANA GÜVERTE : 1.299 EURO
ÜST GÜVERTE : 1.399 EURO
ÜST GÜVERTE/ DELUXE KABİN : 1.599 EURO

Ek açıklamalar

Fiyatlarımıza çift kişilik kabinlerde kişi başı; 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler, THY ile İstanbul-Kiev/Odessa-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti, Havaalanı, liman vergileri (380Euro), Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir), Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi, Gemide bagaj taşıma hizmeti, Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama, Programda belirtilen panoramik şehir turları, Cossack müzesi ziyareti, Khersonda tekne turu, Gemide Hoş geldiniz kokteyli, Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi, Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler, Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası ve Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti dahildir.

Vize bilgileri

TC VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLER PASAPORTSUZ VE YENİ ÇİPLİ KİMLİKLERİ İLE VİZESİZ OLARAK TURA KATILABİLİRLER.

Kabinler

ALT GÜVERTE (3 YATAKLI)

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 999 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

ALT GÜVERTE (2 YATAKLI)

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.099 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

ANA GÜVERTE

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.299 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

ÜST GÜVERTE

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.399 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

ÜST GÜVERTE/ DELUXE KABİN

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.599 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

Harita

Ziyaretçi Görüşleri

Henüz hiç görüş yazılmamış. İlk yorumlayan siz olun!

BİR GÖRÜŞ YAZIN

Imperial River CruisesMS Dinyeper Princess

Bu özellik genel derecelendirmeyi gösterir

HENÜZ PUANLANMAMIŞ

Adınız

Yorum başlığı

Yorumunuz

Nasıl bir yolculuk türü seçimi yaptınız?

  • İş gezisi
  • Çift olarak
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız

Seyahat tarihiniz?

Bu gemi turunu seçerken tercih sebebiniz ne oldu?