Johann Strauss Gemisi İle Ren Nehri - 5.6.2019

Takvim turlarla birlikte güncellenir ve şu anda gösterilen uygun pozisyonlar tarihi yaklaşan turlarda gün içerisinde değişebilir.

Bazı gemi turları, bayramlar ve yılbaşı tatilleri gibi kendi takvimlerinde belirli günlerde özel fiyatlandırılabilir. Listelenen tarihdeki turların detayları için açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Bize bir rezervasyon talebi göndermeden önce güncel durumu ve fiyatları öğrenmek için bağlantı kurmanızı öneririz.

TÜRKÇE REHBERLİ
UÇAKLI PAKET
YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ
Gemi ismi: Johann Strauss
Destinasyon: Ren Nehri
Kalkış limanı: Basel, İsviçre
Tur süresi: 8 Gün
Rota: İstanbul-Basel, Breisach, Speyer, Mannheim, Rüdesheim, Köln, Arnheim, Amsterdam(1)-İstanbul
Fiyat: 999 EURO
Başlangıç: 5.6.2019
Bitiş: 12.6.2019
Gemi şirketi: Regina River Cruises
Kategori: 4 yıldız
Bandıra: Hollanda
Kapasite: 144 kişi kişi
Tonaj:
Yapım yılı: 2006(2018 yılında yenileme)
Personel sayısı: 37 kişi
Para birimi: Euro

Gemi Rotası

Gün Rota Varış Hareket
05 Haziran 2019 İstanbul - Basel, İsviçre

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1923 no’lu sefer ile 08:15’ de Basel’e uçuş. Yerel saat ile 10:25’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Basel limanındaki gemimize transfer. Öğleden sonra dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Gemimiz saat 18.00’de Ren nehrinin kuzeyine doğru demir alacak.
06 Haziran 2019 Breisach, İsviçre - Strasbourg, Fransa

Geceyarısından sonra Breisach’a varan gemimiz, geceyi burada geçirecek. Sabah kahvaltıdan sonra ekstra tura katılacak yolcularımız ayrıldıktan sonra saat 09.00’da hareket edecektir. Saat 17.00’de Strasbourg’a varacak olan gemi 23.00 gibi limandan Speyer’e doğru hareket edecektir.
*Ekstra Colmar & Alsace & Strasbourg turu; Tüm gün sürecek olan turumuzda öncelikle Colmar şehir turu yapacağız. Şehir yarı ahşap evleri, “Little Venice” bölgesi ve kiliseleriyle ünlüdür. Alsace şarap bölgesinde keyifli bir yolculuk sonrası büyüleyici Strasbourg ziyaret edilecektir. Serbest zamanın ardından akşam yemeği için Strasbourg’a demirlemiş olan gemimize dönüyoruz.
07 Haziran 2019 Speyer - Mannheim, Almanya

Sabah saat 07.00’de imparatorların şehri Speyer’e varıyoruz. Saat 12.00 gibi Speyer limanından ayrılıp Mannheim’e doğru yol alıyoruz. Gemimiz saat 14.00’de varacağı Mannheim’da geceyarısına kadar demirli kalacaktır.
*Ekstra Speyer şehir yürüyüş turu; Bu tur sırasında Eski Şehir ve Speyer Katedrali ziyaret edilecektir. 1981 tarihinden itibaren Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki katedral, dünyadaki korunmuş en büyük Romanesk kilise binasıdır.
*Ekstra Heidelberg turu; Heidelberg kalesini de ziyaret edeceğimiz bu turda, Almanya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Heidelberg’i görme fırsatı bulacağız. Eski şehir, Alman romantizminin bir özetidir. Gezinin ardından şehirde serbest zamanımız olacak.
08 Haziran 2019 Rüdesheim - Koblenz, Almanya

Sabah 08.00’de Unesco Dünya Mirası’na dahil olan aynı zamanda güzel Drosselgasse yoluyla ünlü, şirin, şarap üretici kasaba Rüdesheim’a varıyoruz. Saat 12.00’de Rüdesheim’den ayrılıyoruz ve Ren nehrinin ortalarında seyir halindeyken, ünlü Loreley Geçidi’nden panoramik olarak geçiyoruz. Moselle ve Ren nehrinin birleştiği yerde bulunan Koblenz’e saat 15.30’da varış. Gemimiz bu gece Koblenz limanında demirli olacak.
*Ekstra Rüdesheim turu; “Winzerexpress” mini treniyle kasabanın merkezine geliyoruz. Siegfried’in Mekanik Müzik Kabinini ziyaret edip, şarap tavernalarıyla ünlü Drosselgasse’de yürüyüş yapıyoruz.
*Ekstra Koblenz yürüyüş turu; Eski şehirde yürüyüş turu.
09 Haziran 2019 Köln, Almanya

Sabah Koblenz’den hareket ediyoruz. Öğleden sonra 15:00’de vardığımız Köln’den akşam 21.00 ‘de ayrılıyoruz.
*Ekstra Köln turu; Panoramik olarak yapacağımız tanıtım turunun ardından turumuza Eski şehirdeki yürüyüş ile devam ediyoruz. Tur sırasında göreceğiniz Köln katedrali, Unesco Dünya Mirası Listesindedir, Almanya’da en çok ziyaret edilen ve Dünyadaki en büyük 3.katedraldir.
10 Haziran 2019 Arnheim, Hollanda

Sabah 08.00 gibi geldiğimiz Arnheim’da bütün gün demirli kalacağız. Gece 24.00’de gemimiz Amsterdam’a doğru hareket edecektir.
*Ekstra Rotterdam & Delft turu; tüm gün sürecek bu turda Hollanda’nın en tarihi ve kültürel şehirlerinden Delft ve Dünyanın en büyük limanlarından birisine sahip ticaret merkezlerinden Rotterdam gezilecektir.
11 Haziran 2019 Amsterdam, Hollanda

Öğlen saatlerinde Amsterdam’a varacak olan gemimiz geceyi burda demirli geçirecektir.
*Ekstra Amsterdam Şehir & Kanal turu.
*Ekstra Amsterdam gece turu
12 Haziran 2019 Amsterdam – İstanbul

Sabah gemide alınacak kahvaltıdan sonra Amsterdam Havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1954 no’lu sefer ile saat 19:15’de İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş. Saat 23:45 ’de varış ve turumuzun sonu.
*Ekstra Volendam turu

Kabin tiplerine göre kişi başı fiyatlar

Çift Kişilik Standart DIŞ Kabinde Kişi Başı : 999 EURO
Çift Kişilik Standart DIŞ Kabinde Kişi Başı(2.kat) : 1.099 EURO
Çift Kişilik French BALKONLU Kabinde Kişi Başı(3.Kat) : 1.599 EURO

Ek açıklamalar

Single fiyatlarını lütfen acentamıza danışınız.

Fiyatlarımıza çift kişilik kabinlerde kişi başı; 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler, Türk Havayolları ile İstanbul(ATATÜRK)-Basel/Amsterdam-İstanbul(ATATÜRK) ekonomi sınıfı uçak bileti, Gemideki eğlence, Aktiviteler ve Canlı Müzik, Havalimanı vergileri, Liman vergileri, Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü) ve Türkçe rehberlik hizmeti dahildir.

Belirtilen fiyatlarda en düşük gemi&uçak kontenjan fiyatları baz alınmıştır, kontenjanın dolması durumunda rezervasyon anında fiyatlar (+) yönde değişiklik gösterebilir.

Vize bilgileri

Bu program için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport için vize gerekmemektedir. Schengen vizesi acentamız tarafından alınabilmektedir.

Kabinler

Çift Kişilik Standart DIŞ Kabinde Kişi Başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 999 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

Çift Kişilik Standart DIŞ Kabinde Kişi Başı(2.kat)

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.099 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

Çift Kişilik French BALKONLU Kabinde Kişi Başı(3.Kat)

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.599 EURO

wi-fi  Oda Servisi  Televizyon  Buzdolabı 

Harita

Ziyaretçi Görüşleri

Henüz hiç görüş yazılmamış. İlk yorumlayan siz olun!

BİR GÖRÜŞ YAZIN

Regina River CruisesJohann Strauss

Bu özellik genel derecelendirmeyi gösterir

HENÜZ PUANLANMAMIŞ

Adınız

Yorum başlığı

Yorumunuz

Nasıl bir yolculuk türü seçimi yaptınız?

  • İş gezisi
  • Çift olarak
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız

Seyahat tarihiniz?

Bu gemi turunu seçerken tercih sebebiniz ne oldu?