Rublev Gemisi İle Volga Nehri - 9.8.2019

Takvim turlarla birlikte güncellenir ve şu anda gösterilen uygun pozisyonlar tarihi yaklaşan turlarda gün içerisinde değişebilir.

Bazı gemi turları, bayramlar ve yılbaşı tatilleri gibi kendi takvimlerinde belirli günlerde özel fiyatlandırılabilir. Listelenen tarihdeki turların detayları için açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Bize bir rezervasyon talebi göndermeden önce güncel durumu ve fiyatları öğrenmek için bağlantı kurmanızı öneririz.

TÜRKÇE REHBERLİ
UÇAKLI PAKET
Gemi ismi: Rublev
Destinasyon: Volga Nehri
Kalkış limanı: St.Petersburg, Rusya
Tur süresi: 10 Gün
Rota: İstanbul-St.Petersburg(2), Mandrogi, Kiji, Goritsi, Yaroslavl, Ugliç, Moskova(1)-İstanbul
Fiyat: 1459 EURO
Başlangıç: 9.8.2019
Bitiş: 18.8.2019
Gemi şirketi: Mosturflot Cruise Company
Kategori: 4 yıldız
Bandıra: Rusya
Kapasite: 240 kişi kişi
Tonaj:
Yapım yılı: 1981 (2011'de tamamen yenilenme)
Personel sayısı:
Para birimi: USD

Gemi Rotası

Gün Rota Varış Hareket
09 Ağustos 2019 İstanbul - St.Petersburg, Rusya

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’a hareket. 14.15’de varışta ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St Petersburg turuna katılma imkânı.
10 Ağustos 2019 St.Petersburg, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Ardından Hermitage Müzesi turu. Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi). Tur sonrasında arzu eden misafirler için tekne ile ekstra Kanal Turu. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Sibirya Kazak Dansları veya Bale gösterisi ile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide.
11 Ağustos 2019 St.Petersburg, Rusya

Gemide kahvaltıdan sonra arzu eden misafirler için Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkânı Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turun ardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve geceleme gemide.
12 Ağustos 2019 Mandrogi, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11.30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide) Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
13 Ağustos 2019 Kiji, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 11:00’de geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.
14 Ağustos 2019 Goritsi, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
15 Ağustos 2019 Yaroslavl, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezinde serbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
16 Ağustos 2019 Ugliç, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş için serbest zaman. Saat 12.00’de geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.
17 Ağustos 2019 Moskova, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13:00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turundan sonra Kremlin+1Katedral turu. Gemide akşam yemeği. Akşam ekstra Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.
18 Ağustos 2019 Moskova, Rusya - İstanbul

Gemide sabah kahvaltısının ardından extra II.Dünya Savaşı Müzesi(zafer müzesi)+Novodeviçi turu imkanı. Tur sonrası isteyen misafirlerimizle extra Moskova Metrosu+Arbat turlarına katılma imkanı. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelen yolculara hazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10:00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmaları gerekmektedir.) Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 20.40’da TK416 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23:45 da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu .

Kabin tiplerine göre kişi başı fiyatlar

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.459 EURO
Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.559 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.659 EURO
Filika Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.759 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı : 2.159 EURO

Ek açıklamalar

Fiyatlarımıza çift kişilik kabinlerde kişi başı; 9 gece 10 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler, THY ile İstanbul-St.Petersburg/Moskova-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti, Havaalanı, liman vergileri ve gemi personeli bahşişleri (380Euro), Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir), Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi, Gemide bagaj taşıma hizmeti, Programda ekstra olduğu belirtilmemiş tüm turlar, Moskova ve St. Petersburg’da panoramik şehir turları, Moskova’da Kremlin Sarayı turu + 2 katedral, St. Petersburg’da Hermitage müzesi turu, Gemideki eğlenceler, Hoş geldin kokteyli, Kaptan köşkü turu, Kaptan’ın veda gecesi yemeği şaşlık barbekü yemeği, Kaptan köşkü ziyareti, Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi, Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi, Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası ve Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti dahildir.

Vize bilgileri

Rusya, yeşil pasaportlar dahil tüm pasaportlara vize istemektedir. Rusya’ya giriş için tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Vize için iki resim, pasaport ve orijinal davetiye gerekmektedir. Kayıt esnasında Pasaportlarınızı kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir. Rusya vizesi acentamız tarafından alınabilmektedir.

Kabinler

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.459 EURO

Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.559 EURO

Orta Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.659 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.759 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 2.159 EURO

Harita

Ziyaretçi Görüşleri

Henüz hiç görüş yazılmamış. İlk yorumlayan siz olun!

BİR GÖRÜŞ YAZIN

Mosturflot Cruise CompanyRublev

Bu özellik genel derecelendirmeyi gösterir

HENÜZ PUANLANMAMIŞ

Adınız

Yorum başlığı

Yorumunuz

Nasıl bir yolculuk türü seçimi yaptınız?

  • İş gezisi
  • Çift olarak
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız

Seyahat tarihiniz?

Bu gemi turunu seçerken tercih sebebiniz ne oldu?