Rublev Gemisi İle Volga Nehri - 12.5.2019

Takvim turlarla birlikte güncellenir ve şu anda gösterilen uygun pozisyonlar tarihi yaklaşan turlarda gün içerisinde değişebilir.

Bazı gemi turları, bayramlar ve yılbaşı tatilleri gibi kendi takvimlerinde belirli günlerde özel fiyatlandırılabilir. Listelenen tarihdeki turların detayları için açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Bize bir rezervasyon talebi göndermeden önce güncel durumu ve fiyatları öğrenmek için bağlantı kurmanızı öneririz.

TÜRKÇE REHBERLİ
UÇAKLI PAKET
Gemi ismi: Rublev
Destinasyon: Volga Nehri
Kalkış limanı: Moskova, Rusya
Tur süresi: 9 Gün
Rota: İstanbul-Moskova(1), Ugliç, Yaroslavl, Goritsi, Kiji, Mandrogi, St.Petersurg(1)-İstanbul
Fiyat: 1249 EURO
Başlangıç: 12.5.2019
Bitiş: 20.5.2019
Gemi şirketi: Mosturflot Cruise Company
Kategori: 4 yıldız
Bandıra: Rusya
Kapasite: 240 kişi kişi
Tonaj:
Yapım yılı: 1981 (2011'de tamamen yenilenme)
Personel sayısı:
Para birimi: USD

Gemi Rotası

Gün Rota Varış Hareket
12 Mayıs 2019 İstanbul - Moskova, Rusya

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden, pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 07:50’de Türk Hava Yollarının TK413 sayılı seferi ile Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 10:45’de Moskova’ya varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsümüz ile yapılacak olan panoramik şehir turunda; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye transfer ve kamaralara yerleşme. Kısa bir dinlenmenin ardından gemi ve tur programı ile ilgili bilgilerin verileceği bir tanıtım toplantısı yapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirler ekstra Işıklar Altında Moskova Turu’na katılabilirler. Geceleme gemide.
13 Mayıs 2019 Moskova, Rusya

Gemide sabah kahvaltıdan sonra Kremlin + 1 Katedral turu. Tur bitiminde öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Öğleden sonra Ekstra Metro Arbat Turu ve extra II.Dünya Savaşı Müzesi(zafer müzesi)+Novodeviçi turu imkanı. Tur sonrası gemiye dönüş ve geminin hareketi. Hoş geldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
14 Mayıs 2019 Uglic, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Öğle yemeğinin ardından güvertede Volga nehrinin güzelliklerini seyretmek için serbest zaman. Saat 16.00’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, Eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Saat 18.30’da hareket ve akşam yemeği. Yemekten sonra gemideki aktivitelerden yararlanmak için serbest zaman. Geceleme gemimizde.
15 Mayıs 2019 Yaroslavl, Rusya

Gemide alınan sabah kahvaltısı sonrasında saat 08:00’de Yaroslavl’a varış. Otobüsle yapılacak olan panoramik turumuzda Transfigürasyon Manastırı, Şehir Meydanı, Peygamber İlyas Kilisesi, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonunu göreceksiniz. Turdan sonra saat 11:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra size Rus kültürü hakkında bilgiler verilecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide
16 Mayıs 2019 Goritsi, Rusya

Gemide sabah kahvaltısı. Saat 09:00’da Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gezinin ardından saat 12:00’de geminin hareketi ve öğle yemeği. Öğleden sonra geminin güvertesinde kahvelerinizi yudumlayarak nehir kıyısı boyunca adeta tablo görünümündeki manzaraları seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
17 Mayıs 2019 Kiji, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra güverteden Onega Gölü’nün güzelliğini seyredebilirsiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra saat 14:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli Kilisesi’ni, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 18:00’de Geminin Mandrogi’ye hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
18 Mayıs 2019 Mandrogi, Rusya

Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 10.00’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin (kıyıda veya gemide) ardından geminin hareketi. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.
19 Mayıs 2019 St.Petersburg, Rusya

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09:00’da St. Petersburg’a varış ve panoramik şehir turuna hareket. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Ardından Hermitage Müzesi turu. Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi). Tur sonrasında arzu eden misafirler için ekstra Kanal Turuna katılma imkanı. Gemide akşam yemeği. Arzu eden misafirler ekstra Kazak Dansları veya ekstra Bale gösterisine katılabilirler. Gemide geceleme.
20 Mayıs 2019 St.Petersburg, Rusya - İstanbul

Gemide alınan kahvaltıdan sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkanı. (Ekstra tura katılmayan yolcuların yeni gelecek gruba hazırlanması için kabinlerini en geç saat 10.00’da boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmalarıı gerekmektedir.) Turdan sonra havaalanına transfer ve Saat 15:15’de Türk Havayollarının TK 402 sayılı seferi ile uçuş. Saat 18:45’de İstanbul’a varış.

Kabin tiplerine göre kişi başı fiyatlar

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.249 EURO
Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.349 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.449 EURO
Filika Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.549 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı : 1.849 EURO

Ek açıklamalar

Fiyatlarımıza çift kişilik kabinlerde kişi başı; 8 gece 9 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler, THY ile İstanbul-Moskova/St.Petersburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti, Havaalanı, liman vergileri ve gemi personeli bahşişleri (380Euro), Uçakta kişi başı 20kg bagaj taşıma hakkı(üstü ücrete tabidir), Havaalanı-Gemi-Havaalanı özel otobüs transferi, Gemide bagaj taşıma hizmeti, Programda ekstra olduğu belirtilmemiş tüm turlar, Moskova ve St. Petersburg’da panoramik şehir turları, Moskova’da Kremlin Sarayı turu + 1 katedral, Hava müsait ise Madrogi’de şaşlık ( barbekü), St. Petersburg’da Hermitage müzesi turu, Gemideki eğlenceler, Hoş geldin kokteyli, Kaptan köşkü turu, Kaptan’ın veda gecesi yemeği şaşlık barbekü yemeği, Kaptan köşkü ziyareti, Gemide tüm yemeklerde çay ve kahve servisi, Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus Halk sanatları, kostümleri ve ahşap hediyelik eşyaların tarihçeleri ve yapılışları hakkında bilgi, Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası ve Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti dahildir.

Vize bilgileri

Rusya, yeşil pasaportlar dahil tüm pasaportlara vize istemektedir. Rusya’ya giriş için tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Vize için iki resim, pasaport ve orijinal davetiye gerekmektedir. Kayıt esnasında Pasaportlarınızı kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir. Rusya vizesi acentamız tarafından alınabilmektedir.

Kabinler

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.249 EURO

Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.349 EURO

Orta Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.449 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.549 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.849 EURO

Harita

Ziyaretçi Görüşleri

Henüz hiç görüş yazılmamış. İlk yorumlayan siz olun!

BİR GÖRÜŞ YAZIN

Mosturflot Cruise CompanyRublev

Bu özellik genel derecelendirmeyi gösterir

HENÜZ PUANLANMAMIŞ

Adınız

Yorum başlığı

Yorumunuz

Nasıl bir yolculuk türü seçimi yaptınız?

  • İş gezisi
  • Çift olarak
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız

Seyahat tarihiniz?

Bu gemi turunu seçerken tercih sebebiniz ne oldu?