Rublev Gemisi İle Volga Nehri - 9.8.2017

Takvim turlarla birlikte güncellenir ve şu anda gösterilen uygun pozisyonlar tarihi yaklaşan turlarda gün içerisinde değişebilir.

Bazı gemi turları, bayramlar ve yılbaşı tatilleri gibi kendi takvimlerinde belirli günlerde özel fiyatlandırılabilir. Listelenen tarihdeki turların detayları için açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

Bize bir rezervasyon talebi göndermeden önce güncel durumu ve fiyatları öğrenmek için bağlantı kurmanızı öneririz.

TÜRKÇE REHBERLİ
UÇAKLI PAKET
Gemi ismi: Rublev
Destinasyon: Volga Nehri
Kalkış limanı: St.Petersburg, Rusya
Tur süresi: 11 Gün
Rota: İstanbul-St.Petersburg(2), Mandrogi, Kiji, Goritsi,Yaroslavl, Ugliç, Moskova(2)-İstanbul
Fiyat: 1559 EURO
Başlangıç: 9.8.2017
Bitiş: 18.8.2017
Gemi şirketi: Mosturflot Cruise Company
Kategori: 4 yıldız
Bandıra: Rusya
Kapasite: 240 kişi kişi
Tonaj:
Yapım yılı: 1981 (2011'de tamamen yenilenme)
Personel sayısı:
Para birimi: USD

Gemi Rotası

Gün Rota Varış Hareket
09 Ağustos 2017 İSTANBUL – ST.PETERSBURG, RUSYA

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinden pasaport ve çıkış işlemlerinden sonra saat 10:55’de Türk Havayollarının TK 401 sayılı seferi ile St. Petersburg’a hareket.14:15’de St. Petersburg’a varış. Ülkeye giriş işlemlerinden sonra özel otobüsle gemiye transfer ve yerleşme. Kısa bir dinlenmeden sonra size gemi ve turlar hakkında tanıtım yapılacak. Akşam yemeğinden sonra ekstra Işıklar altında St. Petersburg Gece Turu ve geceleme gemide.
Geceleme
10 Ağustos 2017 ST.PETERSBURG, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu. Bu turda; Alexandr Nevski Manastırı, Nevski Prospekt caddesi, Kont Strogonof Sarayı, Saray Meydanı, Kışlık Saray, St Isaac Katedrali, Smolnıy Manastırı, Aniçkov Sarayı ve Köprüsü, 2. Alexandr Kan Kilisesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğinden sonra (gemide veya yemek paketi) Hermitage Müzesi turu. Daha sonra arzu eden yolcularımız için ekstra kanal turu. Gemide akşam yemeği. Akşamınızı da ekstra olarak Kazak Dansları veya Bale gösterisi ile renklendirebilirsiniz. Geceleme gemide.
Geceleme
11 Ağustos 2017 ST.PETERSBURG, RUSYA

Gemide kahvaltıdan sonra Ekstra Muhteşem Peterhoff Park ve Sarayı turu imkânı. Öğle yemeği (gemide veya yemek paketi) Turun ardından gemiye dönüş ve geminin saat 18.00’de Mandrogi’ye hareketi. Hoşgeldiniz kokteylinde kaptan ve gemi mürettebatı ile tanışma. Aksam yemeği ve geceleme gemide.
12 Ağustos 2017 MANDROGİ, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra yapılacak toplantıda uğranılacak limanlar, katedilecek suyolları, su asansörlerinin çalışma sistemi hakkında bilgiler verilecektir. Saat 11:30’da Mandrogi’ye varış. Rengârenk Rus ahşap evlerinin yer aldığı yemyeşil bir köy olan Mandrogi’de serbest zaman. Burada açık havada yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, mini hayvanat bahçesini, güzel ahşap binalar içinde yer alan hediyelik eşya mağazalarını ve hediyelik eşya atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada aynı zamanda küçük bir votka müzesi mevcuttur. Öğle yemeğinin ardından (kıyıda veya gemide) Saat 15.00’da Geminin Kiji’ye hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
13 Ağustos 2017 KİJİ, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08:00’de Kiji’ye varış. Onega gölü içinde 60. paralelin üstünde yer alan bu ada bir açık hava müzesi olup Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesindedir. Yürüyerek yapılacak turda, 22 kubbesiyle bir Peri masalı görüntüsünde olan hiç çivi kullanılmadan yapılmış ahşap Tecelli kilisesini, tümü ahşap eski Rus köy evlerini ve köylülerin yaşantılarını göreceksiniz. Turun bitiminde Ada’da serbest zaman. Saat 11:00’de Geminin Goritsi’ye hareketi. Öğle ve akşam yemeği ve geceleme gemide.
14 Ağustos 2017 GORİTSİ, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 12:00’de Goritsi’ye varış ve Aziz Kiril Manastırı gezisi için otobüs ile Kiril Kasabası’na hareket. Gemide öğle yemeği. Saat 15:30’da geminin hareketi. Gemide çeşitli etkinlikler. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
15 Ağustos 2017 YAROSLAVL, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Gemide öğle yemeği ve 15.00’da Yaroslavl’a varışta özel otobüsle yapılacak turumuzda Transfigürasyon Manastırı, şehir meydanı, Volga ve Kotorosol nehirlerinin kordonu görülecektir. Şehir merkezinde serbest zamandan sonra gemiye dönüş ve saat 19.00’da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
16 Ağustos 2017 UGLİÇ, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 08.30’da Ugliç’e varış. Volga kıyısında bulunan bu şirin şehirde yürüyerek yapılacak olan turda, eski Kremlin meydanındaki Transfigürasyon Katedrali ve Korkunç Ivan’ın oğlu Dimitri’nin 9 yaşında iken öldüğü yerde yapılmış olan Dimitri Kan Kilisesini göreceksiniz. Turun ardından alışveriş için serbest zaman. Saat 12.00’de Geminin Moskova’ya hareketi ve öğle yemeği. Gemide çeşitli etkinlikler. Bu akşam geminin nehir üzerinde geçireceği son gece olduğu için Kaptanın Gala Yemeği ile ağırlanacaksınız. Geceleme gemide.
17 Ağustos 2017 MOSKOVA, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısından sonra serbest zaman ve öğle yemeği. Saat 13.00’da Moskova’ya varış. Özel otobüsle yapılacak panoramik şehir turunda; Leningrad Caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB merkez binası, Kızıl Meydan, GUM alışveriş merkezi, Kurtarıcı İsa Katedrali görülecek yerler arasındadır. Gemide akşam yemeği. Akşam ekstra Işıklar altında Moskova turu. Geceleme gemide.
Geceleme
18 Ağustos 2017 MOSKOVA, RUSYA

Gemide sabah kahvaltısının ardından Kremlin turu. Öğleden sonra ekstra dünyaca ünlü Moskova Metrosu+Arbat gezisine katılma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Akşam ekstra olarak Rusya’nın uluslararası üne sahip Kostroma Dans Grubu’nun gösterisine katılma imkanı.
Geceleme
19 Ağustos 2017 MOSKOVA, RUSYA - İSTANBUL

Gemide sabah kahvaltısından sonra ekstra Borodino Panoraması + Novodeviçi turlarına katılma imlanı. (Ekstra tura katılmayan yolcuların, yeni gelenlere hazırlanması için, kabinlerini en geç saat 10:00’a kadar boşaltıp valizlerini bagaj odasına bırakmaları gerekmektedir) Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 20:30’da TK416 sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 23:45’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu .

Kabin tiplerine göre kişi başı fiyatlar

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.559 EURO
Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.659 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.759 EURO
Filika Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı : 1.859 EURO
Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı : 2.259 EURO

Ek açıklamalar

31 OCAK  TARİHİNE KADAR YAPILACAK  %50 ÖN ÖDEMELİ KAYITLARDA UYGULANACAK  İNDİRİMLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

Alt güvertedeki kabinlere  kabinbaşı       100 Euro
Diğer güvertedeki kabinlere kabinbaşı   150 Euro   Sgl kabine  75 Eur
Rus vize ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. 


Fiyatlarımıza çift kişilik kabinlerde kişi başı; 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye giriş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır) ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler, İstanbul-Petersburg/Moskova-stanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti, Moskova ve St. Petersburg’da yarım gün panoramik şehir turu, Nehir güzergâhında uğranılan limanlardaki turlar, Moskova’da Kremlin + 2 Katedral, Gemideki eğlence, St Petersburg’da Hermitage Müzesi ziyareti, Mandrogide şaşlık barbekü yemeği,Kaptan köşkü ziyareti, Gemideki Konser, gösteriler, kültür dersleri ve etkinlikler (Rusça dil dersi, Rus şarkıları dersi, Rus Dansları dersi, Rus mutfağı, votka ve havyar konusunda brifing, Rus Halk sanatları, kostümleri ve tahta hediyelik eşyaların tarihçe ve yapılışları hakkında bilgi, Havalimanı vergileri, Liman vergileri, Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü), Yurtdışı Zorunlu paket seyahat sigortası ve Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti dahildir.

Vize bilgileri

Rusya, yeşil pasaportlarda dahil vize istemektedir. Rusya’ya giriş için en az 6 ay geçerliliği olan ve hiçbir şekilde zedelenmemiş, dikişlerinde herhangi bir sökülme olmayan pasaport gereklidir. Bu şekilde pasaportu olan yolcular deporte edilmekte ve aynı uçakla geri gönderilmektedir. Rusya vizesi acentamız tarafından alınabilmektedir.

Kabinler

Alt Güverte 3 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.559 EURO

Ana Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.659 EURO

Orta Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.759 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Dış Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 1.859 EURO

Üst Güverte 2 Kişilik Junior Suite Kabinde Kişi başı

KAT:
ÖLÇÜ:
KİŞİ BAŞI 2.259 EURO

Harita

Ziyaretçi Görüşleri

Henüz hiç görüş yazılmamış. İlk yorumlayan siz olun!

BİR GÖRÜŞ YAZIN

Mosturflot Cruise CompanyRublev

Bu özellik genel derecelendirmeyi gösterir

HENÜZ PUANLANMAMIŞ

Adınız

Yorum başlığı

Yorumunuz

Nasıl bir yolculuk türü seçimi yaptınız?

  • İş gezisi
  • Çift olarak
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız

Seyahat tarihiniz?

Bu gemi turunu seçerken tercih sebebiniz ne oldu?